מחפשים אופטומוטריסט בגבעתיים?

כשמדובר על העיניים שלכם יש לקחת את הנושא ברצינות ולא להתפשר על אופטומטריסט שאינו מקצועי ובעל ניסיון נרחב. אופטומטריסט שאינו מקצועי מספיק עלול לגרום לנזקים קשים. אופטומטריסט מנוסה ידע כיצד לבצע אבחון נכון ולהעניק לכל מטופל את הטיפול והמוצרים הטובים ביותר.

מהן הסיבות שעשויות לגרום לבעיות ראייה?

הפרעות ראייה יכולות להיווצר בשל סיבות מגוונות כמו למשל: בשל קימור פגום של קרנית העין, בשל גלגל עין בגודל שאינו תקין – דבר שמשבש את שבירת קרני האור וגורם לקוצר ראייה וטשטוש של עצמים שנמצאים במרחק או גורם לחוסר יכולת לראות בבירור עצמים שנמצאים קרוב. סיבות נוספות לבעיות ראייה עשויות להיווצר בעקבות צילינדר, דלקות עיניים, פציעות, מחלות כרוניות כמו למשל סכרת וסיבות נוספות. ברור לכל כי חוש הראייה משפיע על כל תחומי חיינו.

בעיות ראייה עלולות לגרום לקושי בקריאה וכאבי ראש. ילדים רבים למשל שמנסים ללמוד אינם מצליחים לקלוט את המידע וההורים שאינם יודעים שבעיות הראייה הן הסיבה לכך עלולים לכעוס עליהם ולא להבין שהילד סובל. בעיות הראייה מקשות מאוד גם על מבוגרים ואף עלולות לגרום לסיכון רב במהלך הנהיגה.

לצאת מהעיר ולהגיע אל OPTICEYE‏ ביהוד

 מתגוררים במרחק מאופטומטריסט מקצועי – למשל בעיר גבעתיים ומחפשים אחר אופטומטריסט גבעתיים או בעל מקצוע בעיר קרובה אחרת, כדאי לכם השקיע את הזמן ולהגיע אל בעל המקצוע המתאים. במידה שתגיעו אל אופטיק איי שביהוד תוכלו להיבדק על ידי שי בקל – אופטומטריסט קליני מקצועי ובעל ניסיון נרחב.

במהלך הבדיקות ישתמש שי בקל במכשור המתקדם ביותר, ידרג את חדות הראייה של שתי העיניים, יבצע בדיקת רגישות לניגודיות ברמות תאורה משתנות, יבין מהו מקור הבעיה, יבצע בדיקות להתאמת עדשות ומשקפיים ויציע לכם את הפתרונות המתאימים ביותר.

לא צריך לחפש חנות אופטיקה בגבעתיים

אם תגיעו אלינו לא תצטרכו להתחיל לחפש חנויות אופטיקה גבעתיים משום שאנו מספקים גם את השירותים הללו. לצד הקליניקה המקצועית אנו מחזיקים חנות אופטיקה שמציעה מגוון משקפי ראייה, עדשות מגע, משקפי שמש ואביזרי עזר שונים ברמה גבוהה ובמחירים משתלמים במיוחד. יש לציין שאנו משתפים פעולה עם קופות חולים – דבר שמאפשר ללקוחותינו לקבל הנחות משמעותיות עוד יותר.

אתם מוזמנים לצור קשר או פשוט להגיע אלינו. נשמח לסייע לכם לראות את העולם בצורה טובה יותר.

Call Now Button

חדש! ניידת לבדיקות ראיה

ברשותנו ניידות לבדיקות ראיה ברחבי הארץ: בדיקות עיניים לרישיון נהיגה, אופטומטריסט עד הבית, שירותי אופטומטריה לעובדי חברות ואופטומטריסט עד למשרד VIP. 

לפרטים נוספים: 03-6325076

למענה ישירות מהניידת: 050-5810183