מבחר דגמי משקפי שמש רייבן

אין ספק כי משקפי שמש רייבן הן מותג העל המוכר ביותר בעולם. בחנות אופטיק EYE שביהוד תוכלו למצוא שלל משקפי שמש רייבן מקוריות בקשת רחבה של דגמים עכשוויים, החל בזוגות משקפי רייבן טייסים קלאסיים, ועד לדגמים אלגנטיים וספורטיביים של החברה.

מבחר דגמי משקפי שמש רייבן

חשוב לדעת כי משקפי שמש של רייבן כוללות מספר רב של דגמים בעלי חזות רעננה, יצירתית וצעירה, אותם תוכלו למצוא באופטיק EYE. על הסוגים המובחרים של החברה נמנים בין היתר ליין משקפי שמש של לייף סטייל, משקפי שמש לכל המשפחה ומשקפי שמש מסוג מהיר ועצבני. 

אודות מותג העל רייבן

משקפי שמש רייבן שאנו מוכרים בחנות הן מותג על שמקורו בחברה אמריקאית הקיימת כבר מסוף שנות השלושים של המאה העשרים. בתחילת דרכה התמחתה החברה בייצור משקפי שמש עבור טייסי חיל האוויר האמריקאי, ומכאן גם נחרט המונח משקפי רייבן טייסים המזוהה עם הדגם מסוג Aviator. מוצרים אלו נוצרו עקב הצורך במשקפיים איכותיות אשר יגנו על הטייסים מפני סנוור וקרינת השמש. לשם כך פתחו מהנדסי רייבן עדשות קמורות וגדולות בעלות הגנה מרבית מפני אור השמש, ובעלות חזות קשוחה וגברית. הפיכתן של המשקפיים למותג התרחשה עקב הופעתם של גנרלים אמריקאיים מפורסמים עימן במהלך מלחמת העולם השנייה. בהמשך נרכש המותג רייבן משקפי שמש על ידי חברה איטלקית המחזיקה בו עד היום. זהו המותג המועדף על רבבות סלבריטאים, זמרים וכוכבי קולנוע מכל העולם.

רייבן כובשת את עולם הזוהר

לאחר הצלחתו המסחררת של דגם טייסים של רייבאן, בשנות חמישים ייצרה החברה דגם אופנתי הקרוי Wayfarer. מדובר בדגם בצורת טרפז עם מסגרת רכה מפלסטיק שפנה לקהל יעד צעיר ותוסס. גם הוא זכה להצלחה מסחררת ולא פחות מדגם הטייסים, ושומר על מעמדו גם כיום שלושים שנה לאחר ייצורו. הצלחתו של Wayfarer טמונה בין היתר בחיבור לעולם הזוהר, שהתחיל עם הופעתו בסרט האחים בלוז, והמשיך בהיותו מבוקש על ידי סלבריטאים רבים כדוגמת טום קרוז, פריס הילטון, טום הנקס וסקרלט ג'ונסון. חשוב שתדעו כי גם את הדגם הזה של משקפי שמש רייבן ניתן לרכוש אצלנו בשלל סגנונות וצבעים, מסגרות ועדשות.

היזהרו מחיקויים

חשוב לדעת כי בשוק של ימינו ישנם הרבה חיקויים של משקפי שמש רייבן. חיקויים אלו עלולים להיות מאוד דומים למקור וההבדלים ביניהם יכולים להתבטא במחיר זול מאוד ולא ריאלי, וכן בלוגו חברה שאינו חרוט על המסגרת אלא מודפס או מודבק. מעבר לכך, החיקויים לרוב עשויים מחומרים שאינם איכותיים ולא עמידים העלולים גם להזיק לעדשת העין. על מנת להבטיח כי אתם זוכים במוצר מקורי של רייבן באיכות ללא פשרות, אנו ממליצים לרכוש את המותג רק באופטיק EYE . זאת, בזכות מומחיות בתחום האופטיקה והיותנו חברה מוכרת, אמינה ומומלצת,המורשית מכירה למותג רייבן והמעניקה אחריות מקיפה ומלאה על מוצריה ושירותיה.

ברשותנו מבחר דגמים מובילים ועדכניים של משקפי שמש רייבן. להזמנות ומידע נוסף הינכם מוזמנים להגיע על חנות הקליניקה של אופטיק EYE ואנו נשמח לסייע לכם בבחירת דגם רייבן הנכון עבורכם.

Call Now Button

חדש! ניידת לבדיקות ראיה

ברשותנו ניידות לבדיקות ראיה ברחבי הארץ: בדיקות עיניים לרישיון נהיגה, אופטומטריסט עד הבית, שירותי אופטומטריה לעובדי חברות ואופטומטריסט עד למשרד VIP. 

לפרטים נוספים: 03-6325076

למענה ישירות מהניידת: 050-5810183